Zarządzanie
Prowadzenie
Administracja
Stron

ZARZĄDZANIE STRONĄ, PROWADZENIE STRON, ADMINISTRACJA STRONY

Proponujemy Państwu usługę prowadzenie stron internetowej. Dla nas to codzienność i możemy pomóc zaoszczędzić czas, który możecie Państwo wykorzystać na inne aktywności. Możecie nam przekazać zarządzanie stroną www. Prowadzenie stron to nasza praca, a dla Państwa bezpieczeństwo.

Strony internetowe to nasze hobby, nasi klienci mogą spać spokojnie, a my dopilnujemy, by strona działała bezawaryjnie.

Podejmiemy sie również liftingu stron, które nie posiadają wersji mobilnych i nie sa w pełni elastyczne. Zdarza się, że lepszym rozwiązaniem i mniej kosztownym jest budowa strony od podstaw, jeśli tak będzie oczywiście przedstawimy Państu koszty, oraz argumenty przemawiające za lepszym rozwiązaniem.

Administracja strony

Możecie Państwo polegać na nas w kswestii administrowania stroną www. Możemy szczegółowo ustalić zakres naszych obowiązków w ramach zarządzania stroną i wtedy wszystkim sie zajmiemy, Przprowadzimy niezbędne aktualizację, poprawimy błędy, dodamy treści, relacje, zdjęcia. Administracja strony to dla laika zajęcie skomplikowana, dlatego zarządzanie stroną lepiej powierzyć to zadanie specjalistom.

Z ogromną satysfakcją patrzymy na sukcesy naszych klientów w sieci, szczególnie jeśli odbywaja sie one z naszym udziałem. Zapraszamy Państwa do zadawania pytań odnośnie naszej oferty i do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać optymalne rozwiązania.

zarządzanie stroną
prowadzenie stron
administracja strony
administracja